Informacje o dostawie

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy bez dodatkowych opłat - adres wraz z mapką dojazdową jest dostępny na stronie "Kontakt". Odbiór z uwagi na indywidualny charakter zamówień jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru. Aby skorzystać z tej opcji należy wybrać opcję "Odbiór osobisty" w formularzu dostawy.

Klient ma możliwość wybrania przewoźnika realizującego dostawę zakupionych w naszym sklepie produktów. Mamy podpisane umowy i korzystamy z usług wyłącznie znanych i sprawdzonych od wielu lat firm spedycyjnych:

 Poczta Polska - w naszej firmie obsługuje przesyłki listowe i małogabarytowe o niewielkiej wadze. Idealny i ekonomiczny wybór dla wysyłki szyldów i tabliczek informacyjnych wykonanych z laminatu.
 Dostępne rodzaje przesyłki: list polecony: ekonomiczny i priorytetowy, waga do 2000 g, Gabaryt A i B.

 
 Cena od 6,00 zł


 DPD - firma posiadająca ugruntowaną pozycję na polskim rynku przewoźników przesyłek zarówno mało- jak i wielkogabarytowych. Idealny wybór dla przesyłek o większej wadze, gabarytach lub pilnych  przesyłek terminowych, które muszą być dostarczone na czas. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
 Dostępne rodzaje przesyłki: przesyłki listowe i paczkowe, waga do 50 kg.

 Cena od 16,00 zł


 UPS - firma będąca niekwestionowanym światowym liderem w zakresie logistyki. Dzięki współpracy z tak cenioną i znaną firmą mamy 100% pewność bezpiecznego i terminowego doręczenia przesyłki  pod wskazany adres. Za jej pomocą wysyłamy mało- i wielkogabarytowe paczki, a także listy głównie do firm lub instytucji. Firma polecana jest także odbiorcom indywidualnym w miejscach, gdzie  występują problemy ze świadczeniem usług przez firmę DPD. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
 Dostępne rodzaje przesyłki: przesyłki listowe i paczkowe, waga do 70 kg.

 Cena od 20,00 zł