Polityka prywatności

Sklep internetowy, działający pod adresem: http://www.metaloplastyka-jg.pl/sklep-online należy do firmy:

METALOPLASTYKA
Jan Olszewski
ul. Kamiennogórska 10
58-570 Jelenia Góra

wpisanej do rejestru działalności gospodarczej pod numerem ewidencyjnym: 21175/2001,
NIP: 611-104-94-78, REGON: 003296640

Ochrona prywatności w Internecie jest dla naszej firmy bardzo ważną sprawą, dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych przekazywanych podczas korzystania z serwisu metaloplastyka-jg.pl/sklep-online. W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza nasze strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na Twój temat będą użyte do poprawnego zaksięgowania płatności, wykonania usługi, którą zamówiłeś, a także realizacji dostawy zamówienia pod wskazany adres za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie i ochronę informacji.

Dane osobowe

W szczególny sposób dbamy o Twoje dane osobowe, których ochrona jest dla nas bardzo ważna i w sposób szczególny strzeżemy ich przed dostępem osób trzecich.

Będziesz musiał wpisać swoje dane w następujących przypadkach:

  • Chcąc dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, zostaniesz poproszony o Twoje dane osobowe (nazwisko, imię, dane teleadresowe, telefon oraz e-mail, oraz w razie potrzeby nazwę firmy, i numer NIP). Zebrane w ten sposób dane służą tylko i wyłącznie prawidłowemu przeprowadzaniu transakcji oraz dostarczeniu zamówionych towarów pod wskazany adres. Przechowujemy Twoje dane w bazie, aby ułatwić Tobie w przyszłości zakupy w naszym sklepie internetowym. Chcąc również informować Cię o najnowszej ofercie, automatycznie dostarczymy informacje o nowościach w Sklepie internetowym, jeśli wyraziłeś taką zgodę podczas rejestracji swojego konta.. W podobny sposób poinformujemy Cię o wyjątkowych wydarzeniach i ofertach handlowych.
  • Nasz sklep internetowy oferuje usługę informowania Użytkowników serwisu o nowościach oferowanych przez sklep. Możesz zatem samodzielnie dopisać swój adres w serwisie http://www.metaloplastyka-jg.pl/sklep-online w panelu Newsletter.
Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku, Dziennik Ustaw Nr 133, pozycja. 883 z późn. zm. masz prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia. W tym celu prześlij stosowną wiadomość e-mail na adres: sklep@metaloplastyka-jg.pl lub listem poleconym na adres: METALOPLASTYKA, ul. Kamiennogórska 10, 58-570 Jelenia Góra z dopiskiem “SKLEP”.

Praktyczne uwagi

Jeżeli korzystasz z komputera, do którego mają dostęp inne osoby, to po zakończeniu korzystania z usług w naszym sklepie internetowym, do których wymagane jest zalogowanie się, prosimy o wylogowanie się, aby nikt bez Twojej wiedzy i zgody nie mógł podejrzeć, korzystać lub modyfikować Twoich zasobów lub informacji osobistych. Dane podane przez Ciebie podczas składania zamówienia znasz tylko Ty i nasza firma. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną one ujawnione. Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.

Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług
Zespół firmy Metaloplastyka