Możliwy jest tutaj szybki i wygodny zakup produktów realizowanych na indywidualne zamówienie, które wiążą się ze specjalną wyceną i warunkami zakupu.

Strona umożliwia dokonanie szybkiej wpłaty online za zamawiany artykuł, co ma często ogromne znaczenie w przypadku bardzo pilnych zamówień, dla których istnieje obawa, że przelew tradycyjny może nie być zaksięgowany na czas. Oprócz tego możliwe jest podanie w formularzu swoich danych teleadresowych do przesyłki i wystawienia faktury.

Proszę zakupić odpowiednią ilość produktu tak, aby cena końcowa była zgodna z wyceną przedstawioną telefonicznie lub mailowo, np. szyld o wartości 100 zł oznacza konieczność zakupienia 10 szt. produktu o nazwie "Zamówienie indywidualne".

W uwagach prosimy opisać jakiego tematu dotyczy zamówienie, np. "Szyld na drzwi - Jan Kowalski", co ułatwi nam powiązanie zakupu w sklepie z treścią korespondencji.

Uwaga! Proszę dokonywać zakupu i wpłaty za ten produkt wyłącznie po pisemnym lub telefonicznym potwierdzeniu ceny i możliwości realizacji Państwa zamówienia.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Zamówienie indywidualne

  • Kod produktu: ZI1
  • Dostępność: W magazynie
  • 10.00zł