Tabliczka, szyld na drzwi z mosiądzu naturalnego, grawerowana mechanicznie - napis jest bardzo trwały i wyczuwalny pod palcem. Litery są pozostawione wygrawerowane - napis jest w kolorze mosiądzu. Aby jednak zwiększyć czytelność treści szyldu, możemy go dodatkowo poczernić.
Szyld ma na spodzie wysokiej jakości podkład samoprzylepny firmy 3M, co sprawia, że bardzo łatwo go przymocować na każdej płaskiej powierzchni, możliwy jest również montaż na wkręty.
Materiał to wysokiej jakości mosiądz, przeznaczony do grawerowania mechanicznego. Mosiądz ten jest przez nas lakierowany, dlatego posiada wysoki połysk, a efekt szczotkowania daje ciekawą teksturę

       Dane przedmiotu:

  • wymiar tabliczki: 150 x 40 mm
  • materiał:mosiądz gr. 2,0 mm, szczotkowany, lakierowany, naturalny
  • podkład samoprzylepny lub wkręty montażowe


Poniżej znajduje się skrócona lista czcionek, które są najbardziej czytelne - w zamówieniu proszę podać odpowiedni numer. 
Pełna lista czcionek, w tym czcionki ozdobne, znajduje się na naszej stronie internetowej. 
Dostępne są również wszystkie czcionki systemowe, a także np. MS Word czy CorelDRAW. Służymy pomocą w ich doborze.

Na życzenie możemy dodatkowo umieścić zdobniki lub ornamenty oraz dobrać inną czcionkę,które można wybrać z katalogów dostępnych na stronie Usługi grawerskie - katalogi .

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rozmiar tabliczki, a także dobrać inny materiał co podlega odrębnej wycenie, dlatego prosimy o kontakt e-mail, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy również do zakupu pozostałych naszych produktów - kupując kilka przedmiotów za wysyłkę płacisz tylko raz.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Szyld na drzwi mosiądz naturalny

  • Kod produktu: SD5
  • Dostępność: W magazynie
  • 48.00zł


Dostępne opcje


Etykiety: szyld na drzwi, grawer, mosiądz, naturalny