• Szyld na drzwi czarny mosiądz

Szyld na drzwi wykonany z mosiądzu o gr. 0,5 mm. Mosiądz ten jest fabrycznie pokryty czarnym lakierem. Dzięki temu możliwe jest otrzymanie bardzo efektownego złotego grawerunku w kolorze mosiądzu na czarnym tle. Szyld taki jest na koniec przez nas zabezpieczany specjalnym lakierem bezbarwnym w celu ochrony warstwy mosiężnej przed utlenianiem i pasywacją. Cena dotyczy standardowego wymiaru 150x40 mm. Szyld ma na spodzie wysokiej jakości podkład samoprzylepny firmy 3M, co sprawia, że bardzo łatwo go przymocować na każdej płaskiej powierzchni. Materiał to wysokiej jakości mosiądz, przeznaczony do grawerowania mechanicznego. Mosiądz ten jest lakierowany, dlatego posiada wysoki połysk, a efekt szczotkowania daje ciekawą teksturę.

       Dane przedmiotu:

  • wymiar tabliczki: 150 x 40 mm
  • materiał: mosiądz gr. 0,5 mm, lakierowany, czarny
  • podkład samoprzylepny


Poniżej znajduje się skrócona lista czcionek, które są najbardziej czytelne - w zamówieniu proszę podać odpowiedni numer. 
Pełna lista czcionek, w tym czcionki ozdobne, znajduje się na naszej stronie internetowej. 
Dostępne są również wszystkie czcionki systemowe, a także np. MS Word czy CorelDRAW. Służymy pomocą w ich doborze.Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo numeru mieszkania, który grawerujemy w kwadracie 40 x 40 mm. 
Wykonany jest on z tego samego rodzaju mosiądzu co szyld - dopłata 6 zł.

Na życzenie możemy dodatkowo umieścić zdobniki lub ornamenty oraz dobrać inną czcionkę, które można wybrać z katalogów dostępnych na stronie Usługi grawerskie - katalogi .

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rozmiar tabliczki, a także dobrać inny materiał co podlega odrębnej wycenie, dlatego prosimy o kontakt e-mail, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy również do zakupu pozostałych naszych produktów - kupując kilka przedmiotów za wysyłkę płacisz tylko raz.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Szyld na drzwi czarny mosiądz

  • Kod produktu: SD3
  • Dostępność: W magazynie
  • 38.00zł


Etykiety: szyld, mosiądz, czarny, tabliczka na drzwi