Tabliczka grawerowana, wykonana z aluminium anodowanego w kolorze zielonym błyszczącym o gr. 1,5 mm. Napisy srebrne w kolorze aluminium. Wzór zaprojektowany specjalnie dla adwokatów i izb adwokackich uwzględniający kolorystykę i logo Adwokatury Polskiej. Szyld podklejony taśmą dwustronną do łatwego zamocowania. Szerokość szyldu 40 mm, długość w zależności od nazwiska adwokata 140-180 mm.W ofercie również szyldy z aluminium anodowanego z samym nazwiskiem lub nazwą firmy. Cena dotyczy standardowego wymiaru 150x40 mm. Szyld ma na spodzie wysokiej jakości podkład samoprzylepny firmy 3M, co sprawia, że bardzo łatwo go przymocować na każdej płaskiej powierzchni. 

       Dane przedmiotu:

  • wymiar tabliczki: 150 x 40 mm
  • materiał: aluminium anodowane gr. 1,5 mm, ciemnozielony błyszczący
  • podkład samoprzylepny


Na życzenie możemy dodatkowo umieścić zdobniki lub ornamenty oraz dobrać inną czcionkę, które można wybrać z katalogów dostępnych na stronie Usługi grawerskie - katalogi .

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rozmiar tabliczki, a także dobrać inny materiał co podlega odrębnej wycenie, dlatego prosimy o kontakt e-mail, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy również do zakupu pozostałych naszych produktów - kupując kilka przedmiotów za wysyłkę płacisz tylko raz.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Szyld tabliczka dla adwokata aluminium grawer

  • Kod produktu: SD4
  • Dostępność: W magazynie
  • 38.00zł


Etykiety: szyld na drzwi, adwokat, kancelaria adwokacka, tabliczka zielona, aluminium