Medale okolicznościowe

Medale pamiątkowe i okolicznościoweMedale pamiątkowe są wyjątkowym i unikalnym produktem tego typu na skalę krajową. Cieszą się dużym powodzeniem zarówno wśród kolekcjonerów jak i turystów odwiedzających miejsca, które widnieją na ponad kilkudziesięciu wzorach naszych monet. Jest to pamiątka ściśle związana z miejscem przeznaczenia, często produkowana na wyłączność, dlatego wiele wzorów jest zastrzeżonych i nie możemy ich tutaj publikować.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania połączoną z dbałością o wszystkie szczegóły. Jesteśmy ich wyłącznym producentem i jedynym dystrybutorem na terenie kraju.

Medale pamiątkowe są wykonane z aluminium o średnicy 35 mm oraz ze stopów menniczych (mosiądz oraz miedzionikiel) o średnicy 30 mm. Każdy medal jest pakowany w torebkę foliową oraz metkowany. Całość natomiast jest pakowana w opakowanie zbiorcze po 50 lub 100 szt.

Monety wytwarzane są przez nas metodą tłoczenia. Istnieje możliwość zaprojektowania dowolnego wzoru na zamówienie, jednak koszt wytworzenia matryc jest bardzo wysoki i jest to opłacalne jedynie w przypadku dużych nakładów.

Medale pamiątkoweMedale pamiątkowe© 2009-2019 Webmaster

Grawerowanie mechaniczne i laserowe CNC, ul. Kamiennogórska 10, 58-570 Jelenia Góra